Zoo Olomouc slaví narození velbloudího mláděte
Olomoucká zoologická zahrada má nový přírůstek. Narodil se zde sameček velblouda dvouhrbého, který…
30. 05. 2019 - 08:58
Policisté hledají kohokoliv, kdo mohl být svědkem dopravní nehody, ke které došlo o půl sedmé večer minulý týden ve čtvrtek na dálnici mezi Ostravou a Olomoucí, poblíž Hranic.
"Řidič osobního auta jel v prostředním jízdním pruhu a předjížděl dosud nezjištěnou nákladní jízdní soupravu tahače s návěsem, jedoucí v pravém jízdním pruhu. Když se řidič osobního vozidla nacházel v úrovni nákladní soupravy, tak její řidič z dosud přesně nezjištěných příčin najel do prostředního jízdního pruhu, kde se bočně střetl s vozidlem Škoda Octavia. Řidič nákladního vozidla po střetu bez zastavení pokračoval v jízdě ve směru na Olomouc. Během dopravní nehody došlo k hmotné škodě na osobním vozidle v odhadované výši 80 tisíc korun," uvedl mluvčí Libor Hejtman.
Policisté shánějí kohokoliv, kdo by o nehodě mohl něco vědět, zvlášť by jim pomohlo, pokud ví něco o tahači s návěsem. Pokud ano, stačí se oznat na linku 158 nebo kontaktovat přímo policisty z dálničního oddělení Kocourovec na telefonním čísle 974 762 751.
Olomoucká zoologická zahrada má nový přírůstek. Narodil se zde sameček velblouda dvouhrbého, který…
Je krásně, tak proč se nevydat na olomoucké Poděbrady? Po celou dobu svátků zde mají pro…
Výstřely, dunění, hluk z proudových letadel. Vojáci předem upozorňují obyvatele Olomouce a okolí,…
Náměstí Národních hrdinů se mění. Nejprve zmizely staré prodejní stánky a trafika, pak z prostoru…
Denisova ulice byla v pondělí dějištěm velké kontrolní akce olomouckých strážníků. Důvodem je…
Požár balkonu v sedmém patře panelového domu na sídlišti Nové Sady v Olomouci zaměstnal v neděli…