
Tramvaje se vrátily na poškozenou trať, musí jet pomaleji
Tramvaje na Nové Sady po osmidenní výluce opět jezdí. Výluku zavinila nehoda vlaku, který vykolejil…
foto: Policie ČR - Olomouc
30. 10. 2019 - 09:00
Už během včerejšího dne se na sociálních sítích propírala informace o tom, že v Olomouci za podezřelých okolností umřeli dva lidé - muž a žena. Dnes tato tvrzení médiím potvrdila mluvčí policie Marie Šafářová.
"Kriminalisté od včerejšího rána prověřují podezřelá úmrtí dvou osob - třicetileté ženy a třiatřicetiletého muže, jejichž těla byla nalezena v jednom z bytů v ulici Partyzánské v Olomouci. V současné době pracují s několika vyšetřovacími verzemi," zasvětila do případu Šafářová.
"Okolnosti, veškeré souvislosti i příčina úmrtí jsou předmětem dalšího šetření. Ve věci byla nařízena soudní pitva. Vzhledem k tomu, že vyšetřování události je na samém počátku, nelze zatím poskytnout bližší informace," doplnila.
Tramvaje na Nové Sady po osmidenní výluce opět jezdí. Výluku zavinila nehoda vlaku, který vykolejil…
Výluka tramvajového provozu na Nové Sady, způsobená vykolejením vlaku na křížení tratí v ulici…
Olomouc - Městská policie v Olomouci v poslední době zaznamenává zvýšený počet případů porušování…
Olomoucké tržiště čeká významná proměna. Podkladem bude projektová dokumentace, jejíž zadání…
Olomouc – Bohužel to není aprílový žert. Tramvaje z centra města Olomouce na zastávku Nová Ulice…
Byl běžný páteční den a Radek si vyzvedával svého zdravého syna na fotbalovém tréninku. Plánování…