Přes řeku Bystřici povede nová lávka
Starou lávku přes Bystřici, po které denně procházejí chodci a projíždějí cyklisté mezi Kaštanovou…
foto: fnol.cz
15. 03. 2020 - 19:38
Další nárůst počtu nakažených koronavirem v Olomouckém kraji oznámil hejtman Ladislav Okleštěk. Pozitivně testovaných pacientů v našem kraji už je 31.
„Právě přibyly další případy nákazy koronavirem v Olomoucký kraj. Celkem je v našem regionu 31 potvrzených nakažených. Prosím, chovejte se zodpovědně a dbejte na prevenci! Omezujte kontakt s dalšími lidmi. Nikdy nevíte, kde a kdo je přenašeč onemocnění,“ uvedl Ladislav Okleštěk na sociální sítí Facebook.
Odkud jsou další případy v našem kraji, to je těžko odhadnout. Úřady konkretizovat odkud přesně jednotliví nakažení koronavirem jsou. Podle dostupných informací jsou prozatím nakažení z Litovle, Přerova, Olomouce, Šternberka, Uničova nebo Jívové.
Během neděle stoupl počet nakažených v Olomouckém kraji o deset. V České republice je k 19:30 15. března 253 případů, nevíce - 96 - v Praze, pak 31 v Olomouckém kraji.
Starou lávku přes Bystřici, po které denně procházejí chodci a projíždějí cyklisté mezi Kaštanovou…
Olomoucké Divadlo Tramtarie po letech hledání získalo nový divadelní prostor. Tato úspěšná…
Úspěch. Tak lze jednoduše zhodnotit akci, jejímž záměrem v loňském roce bylo motivovat nepřihlášené…
Jednadvacetiletý vězeň Samuel Š. uprchl 1. května někdy po 13. hodině z věznice na Nymbursku ve…
Nadcházející dny přinesou v Olomouckém kraji mimořádně bohatý program. Magická noc pálení…
Tři tisíce mladých jeseterů malých dnes vypustili zástupci Světového fondu na ochranu přírody WWF…