
Kraj chce bojovat s vlastním odborem
Už šestnáct let jsou olomoucké ulice Foerstrova a Albertova ušetřeny průjezdu stovek kamionů denně,…
foto: HZS Olomouc
26. 10. 2022 - 17:01
Policie dnes okolo půl třetí odpoledne přijala oznámení o dopravní nehodě osmi motorových vozidel nedaleko olomouckého kruhového objezdu na silnici D35 ve směru od Ostravy na Olomouc.
Podle dosavadních informací došlo ke zranění šesti osob, které si do péče převzala zdravotnická záchranná služba. Mezi zraněnými byli i děti. Místo dopravní nehody je kyvadlově průjezdné pro osobní vozidla. Objízdné trasy pro nákladní auta vedou přes Hněvotín, Topolany a Neředín. Přesné příčiny a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.
Podle následné aktualizace olomouckých hasičů je na místě celkem 9 poškozených vozidel a asistují při jejich odtahu. Využívají při tom technický speciál s hydraulickou rukou, aby urychlili zprůjezdnění komunikace. Zároveň zajišťují uniklé phm a řeší úklid vozovky.
Už šestnáct let jsou olomoucké ulice Foerstrova a Albertova ušetřeny průjezdu stovek kamionů denně,…
OLOMOUC – Dva mladé životy vyhasly v neděli brzy ráno na dálnici mezi Olomoucí a Lipníkem nad…
Na železniční trať mezi Hranicemi na Moravě a Valašským Meziříčím se po více než třech měsících…
Otrávené "návnady" na lidi nechával na veřejných místech zadržený muž. Přinejmenším v jednom…
Jeseníky – V nejpřísněji chráněné oblasti oblasti Jeseníků, v okolí Petrových kamenů nedaleko…
Přerov – Před velkou výzvu postavil život dvě mladé kanoistky, které trénovaly v druhé půli května…