Den zdraví s VZP nabízí preventivní vyšetření i nácvik první pomoci
Obyvatelé Přerova a okolí se mohou v úterý 23. června 2026 od 13:00 do 18:00 zastavit na náměstí T.…
foto: fnol.cz
15. 03. 2020 - 12:39
Další potvrzený případ nákazy koronavirem se objevil na Olomoucku. Potvrdil to krátce po nedělním poledni hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk.
„Právě přibyl jeden potvrzený případ nákazy koronavirem v Olomouckém kraji. Celkem je v našem regionu 22 nakažených. Prosím, chovejte se zodpovědně a dbejte na prevenci! Omezujte kontakt s dalšími lidmi. Nikdy nevíte, kdo je přenašeč onemocnění,“ sdělil na svém facebookovém profilu Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje.
Odkud dvaadvacátý případe v našem kraji je, to lze nyní těžko říct. Úřady konkretizovat odkud přesně jednotliví nakažení koronavirem jsou nechtějí. Podle dostupných informací jsou prozatím nakažení z Litovle, Přerova, Olomouce, Šternberka, Uničova nebo Jívové.
Obyvatelé Přerova a okolí se mohou v úterý 23. června 2026 od 13:00 do 18:00 zastavit na náměstí T.…
Ve středu odpoledne vypukl požár ve skladovací hale v průmyslovém areálu v Olomouci. Hasiči na…
Olomoucká společnost FARMAK, která již tři desetiletí úspěšně vyvíjí a exportuje léčivé látky (API)…
Závažné nedostatky v řízení školy, problémy v kontrolní a hospitační činnosti, metodickém vedení…
Tradičním běžeckým svátkem se v Olomouci stal Mattoni Running Festival. Do ulic města se v sobotu…