
Fotbalisté SK Sigma Olomouc padli s Malmö i podruhé
Bez vstřelené branky, celkové skóre 0:5. Taková je bilance fotbalistů SK Sigma Olomouc z dvojzápasu…
foto: Petr Pelíšek
16. 07. 2019 - 15:46
Prvoligový tým SK Sigma Olomouc se možná už pro druhé kolo FORTUNA:LIGY rozroste o další posilu. Dnes dopoledne na Andrův stadion dorazil útočník Ismar Tandir, odpoledne pak s mančaftem trenéra Radoslava Látala poprvé trénoval. Mělo by jít o jednu z posil, kterou klub avizoval na předsezónní tiskové konferenci. O příchodu Tandira do Olomouce jako první informoval deník Sport.
Tandir je německý rodák s bosenskými kořeny, který má také americký pas. V USA působil v akademii Red Bulls New York. S českým fotbalem už má zkušenosti, na jaře 2018 hrával druhou ligu za Frýdek-Místek. Naposledy byl hráčem slovenského Ružomberoku, tam da v 19 zápasech 9 branek.
Kdo je Ismar Tandir
Narozen: 19. 8. 1995
Výška/váha: 196 cm/93 kg
Post: útočník
Bilance v 1. slovenské lize: 19 utkání/9 branek
Bilance ve 2. české lize: 9 utkání/5 branek
Bilance v 1. srbské lize: 4 utkání/0 branek
Bilance v 1. bosenské lize: 18 utkání/3 branky
Dosavadní působiště: Red Bulls New York (2011-2013), Sochaux (2013), Sacramento Republic (2014), Breidablik UBK (2015, Island), Deportivo Aragon (2016), Javor Ivanjica (2016, Srbsko), Sloboda Tuzla (2017, Bosna), Frýdek-Místek (2018), MFK Ružomberok (2018-2019)
Bez vstřelené branky, celkové skóre 0:5. Taková je bilance fotbalistů SK Sigma Olomouc z dvojzápasu…
V domácí odvetě play-off Evropské ligy proti švédskému Malmö FF mají fotbalisté SK Sigma Olomouc…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc prohráli v 6. kole Chance Ligy v Hradci Králové. Hanáci prohráli druhé…
Program 6. kola Chance Ligy poslal fotbalisty SK Sigma Olomouc do Hradce Králové. Právě tam v…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou úvodní utkání play-off Evropské ligy. Ve Švédsku se jim…
V polovině srpna, přesně v sobotu 16., se na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech uskutečnil 3.…