Fotbalisté SK Sigma zlomili nováčka v závěru
Tři minut před koncem zápasu třetího kola se povedlo fotbalistům SK Sigma Olomouc trefit první…
foto: Petr Pelíšek
15. 11. 2019 - 20:37
Hokejová extraliga se po reprezentační přestávce znovu rozjela, pokračovala 18. kolem. Tým HC Olomouc hrál zápas v Pardubicích. A v duelu s posledním v tabulce získali dva body za výhru po prodloužení.
Byla to urputná bitva plná osobních soubojů, střetnutí Dynama s Olomoucí chyběly góly. Přitom už ve čtvrté minutě se prosadil hostující obránce Tomáš Dujsík, jenomže pak na ledě zářili oba brankáři Ondřej Kacetl a Branislav Konrád. Východočeši marně obléhali klec Hanáků, až v 58. minutě vyrovnal Radoslav Tybor. Jenže nakonec se radovala Mora, v prodloužení trefil výhru za dva body Pavel Musil.
„Nebylo to po reprezentační přestávce úplně ono, musím říci, že v první třetině jsme šli brzy do vedení, to bylo fajn. Bohužel se nám nepodařilo ve druhé třetině navýšit, kdy jsme měli řekněme i pár vyloženějších šancí. Ve třetí třetině jsme se naopak dostali pod tlak vinou vyloučení, v závěrečné pětiminutovce domácí během i po vyloučení měli velký tlak a resultoval z toho vyrovnávací gól. My si vážíme každého bodu, co získáme, já jsem rád, že jsme dnes získali dva," řekl trenér HC Olomouc Zdeněk Moták.
Pardubice – HC Olomouc 1:2 po prodl. (0:1, 0:0, 1:0 – 0:1)
Branka: 58. Tybor (Mandát) – 4. Dujsík (Irgl, Burian), 61. P. Musil (Klimek). Rozhodčí: Jeřábek, Obadal – Kis, Lučan. Vyloučení: 3:4. Diváci: 7218.
Pardubice: Kacetl – Eklund, Holland, Kolář, Ivan, Mikuš, Zdráhal – Kindl, Kousal, Tybor – Hovorka, Mandát, Harju – Látal, T. Knotek, Blümel – Beran, Pochobradský, Matýs – Machač.
HC Olomouc: Konrád – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Burian, Strapáč, Irgl – Klimek, Nahodil, Musil – Olesz, Kolouch, Skladaný – Hecl, J. Knotek, Tomeček. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Tři minut před koncem zápasu třetího kola se povedlo fotbalistům SK Sigma Olomouc trefit první…
Ve 3. kole Chance Ligy se fotbalisté SK Sigma Olomouc pokusí uhrát první tříbodový zisk v nové…
Fotbalovou Sigmu Olomouc posílil švédský obránce Anton Ekeroth. Na Andrův stadion přestoupil z…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se napravit dojem z planého výkonu z první kola Chance Ligy příliš…
Poprvé doma v novém soutěžním ročníku budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 2. kole Chance…
V 1. kole nové sezóny Chance Ligy hráli fotbalisté SK Sigma Olomouc v Jablonci. Vybojovat nějaký…