Fotbalisté SK Sigma nestačili na Baník
První venkovní utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc skončilo neslavně. Hanáci v Ostravě nestačili v…
foto: hc-olomouc.cz
26. 12. 2020 - 20:27
Hokejistům HC Olomouc se vánoční zápas nepovedl. Doma měli ve 29. kole extraligy za soupeře Dynamo Pardubice. A soupeři přenechali všechny body, když od začátku zápasu tahali za kratší konec.
Hosté byli v Olomouci nebezpeční už od prvních minut, Kohouti mohli děkovat brankáři Konrádovi, že po první třetině ztráceli jenom jednu branku. Když pak daly Pardubice v úvodní části druhé třetiny další dvě branky, nevypadalo to pro domácí vůbec dobře. Naštěstí ještě do druhé přestávky snížil Ondrušek krásnou bombou do šibenice. Jenže další zvrat, ten už hosté nedovolili. Když dali čtvrtý gól, zase to vypadalo na nějaký debakl. Mora se ale nevzdala, dokázala dvěma brankami Kani korigovat na rozdíl jednoho gólu. Pak zkusila zabojovat v power-play o srovnání, ale nakonec popáté inkasovala.
HC Olomouc– HC Dynamo Pardubice 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 37. Ondrušek (Nahodil), 55. J. Káňa (J. Knotek, Valenta), 60. J. Káňa (Burian) – 8. Mandát (Camara), 25. Mandát (J. Kolář), 32. Blümel (Anděl, R. Kousal), 48. Ďaloga (R. Kousal, Mandát), 60. Blümel. Rozhodčí: Šír, Kubičík – Lederer, Rožánek. Vyloučení: 5:4, navíc Škůrek 10 minut. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Hráno bez diváků.
HC Olomouc: Konrád – Černý, Švrček, Škůrek, Valenta, Dujsík, Ondrušek, A. Rutar – Burian, Knotek, Bambula – Káňa, Kolouch, Kucsera – Olesz, Nahodil, Pekr – Ostřížek, Mácha, Tomeček. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
HC Dynamo Pardubice: Klouček – J. Kolář, Nakládal, Mikuš, J. Zdráhal, Ďaloga, Hrádek, Vála – Anděl, Poulíček, Blümel – Mandát, R. Kousal, Camara – Svačina, O. Roman, Paulovič – Kusý, Rohlík, Machala. Trenéři: Král, Havíř, Rolinek a P. Sýkora.
První venkovní utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc skončilo neslavně. Hanáci v Ostravě nestačili v…
První letošní velký zápas čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc. Ve 21. kole Chance Ligy hrají v Ostravě…
Fanoušci SK Sigma Olomouc se na začátku letošního roku nestačí divit. Jejich milovaný klub hlásí…
Český kulturista Patrik Šerý z Olomouce znovu potvrdil výjimečné postavení na světové scéně. V…
Skvělou konfrontaci se špičkovým evropským basketem zvládli se ctí basketbalisté BK Olomoucko. V 7.…
Ani potřetí v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko vyzrát na výběr USK Praha. Ve druhém…