
Koutný Sigmu podržel, Vašulín rozhodl
Vítězný vstup do Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Uherském Hradišti museli…
foto: Petr Pelíšek
03. 09. 2023 - 17:05
Ve druhém kole druhé ligy čekal fotbalistky SK Sigma Olomouc opět výjezd do Prahy. Po výhře nad Raptors se jim tentokrát nedařilo, Spartě B polehly vysoko nula k sedmi.
Sigma nezachytila vstup do utkání a od toho se pak odvíjelo vše. Po prvních deseti minutách vedla Spartě 2:0, do pauzy ještě přidala další dvě branky. Po přestávce olomoucké družstvo zvedlo, ale na zvrat už bylo pozdě.
„Věděly jsme, že to bude těžký zápas a také byl. Sparta byla lepším týmem. Nám se tentokrát moc nedařilo, což technický a rychlý soupeř využil. Ve druhém poločase už to od nás bylo lepší, i když jsme v něm inkasovaly dvě branky,“ řekla hráčka Sigmy Elin Berggrenová.
Sparta Praha B – SK Sigma Olomouc 7:0 (5:0)
Branky: 4., 24. A 36. Štastná, 8. a 58. Polcarová, 30. a 55. Freislerová. Rozhodčí: Šulcová – V. Brzková, A. Brzková. ŽK: Rédová. Diváci: 80.
SK Sigma: Schovajsová – Štěpánová, Barošová, Planičková (54. Zbořřlová), Kr. Hegrová, Ka. Hegrová (61. Sasáková), Baštincová, Kvapilová (71. Veselá), Novotná, Berggrenová. Trenér Miloslav Novotný.
Vítězný vstup do Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Uherském Hradišti museli…
Do ligového ročníku 2025/26 vstoupí fotbalisté Sigmy Olomouc v neděli 20. července utkáním na…
Na Andrově stadionu se po změně majitele a mocném posilování kádru měn také nejvyšší vedení. SK…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou poslední přípravné utkání. Generálku na novou sezónu…
Už jen jeden zápas a je tady liga! Poslední přípravu před novým soutěžním ročníkem sehrají…
Fotbalová Sigma Olomouc bude hrát v novém soutěžním ročníku evropské poháry. Zápasů bude mnoho,…