
Sigma vzala některé fans na milost, zruší zákazy
Vedení SK Sigma Olomouc chce odstartovat novou éru olomouckého fotbalu se vším všudy. Proto se…
foto: Petr Pelíšek
16. 07. 2023 - 12:38
Stoprocentní byli v přípravě fotbalisté SK Sigma Olomouc. V posledním utkání na herním soustředění porazili Mezőkövesd SE 2:1. Vyhráli tak šesté ze šesti střetnutí přípravy, v každém z nich se střelecky prosadil útočník Lukáš Juliš, v šesti duelech dal sedm branek.
Aktivní byla od začátku zápasu Sigma. Dobré možnosti měli Juliš (2x) a Sláma. Ve 33. minutě už se Olomoučtí dostali do vedení. Domácí chybovali v rozehrávce a Juliš potvrdil dobrou střeleckou formu, kterou v přípravě držel. Další šance pak Hanáci neproměňovali. A v 73. minutě je za to Maďaři ztrestali, bylo srovnáno. Sedm minut před koncem pak vrátil vedení Sigmě Vodháněl.
„Myslím si, že tohle utkání jsme měli plně pod kontrolou. Škoda, že to neskončilo větším rozdílem. Šance jsme na to měli, výsledek úplně neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Kluci výborně zareagovali na to, co jsme jim vytýkali po posledním zápase. Myslím si, že jsme se zase posunuli o kousek dál,“ řekl Jiří Saňák, asistent trenéra SK Sigma.
Mezőkövesd SE – SK Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
Branky: 73. Dražič - 33. Juliš, 83. Vodháněl.
SK Sigma: Macík (60. Trefil) – Vraštil (46. Pokorný), Beneš (60. Matys), Zmrzlý (60. Matoušek) – Chvátal (60. Křišťál), Ventúra (60. Dele), Breite (60. Zorvan), Pospíšil (60. Fortelný), Sláma (46. Navrátil) – Zifčák (46. Vodháněl), Juliš (60. Kramář). Trenér Václav Jílek.
Vedení SK Sigma Olomouc chce odstartovat novou éru olomouckého fotbalu se vším všudy. Proto se…
Vítězný vstup do Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Uherském Hradišti museli…
Do ligového ročníku 2025/26 vstoupí fotbalisté Sigmy Olomouc v neděli 20. července utkáním na…
Na Andrově stadionu se po změně majitele a mocném posilování kádru měn také nejvyšší vedení. SK…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou poslední přípravné utkání. Generálku na novou sezónu…
Už jen jeden zápas a je tady liga! Poslední přípravu před novým soutěžním ročníkem sehrají…