Fotbalisté SK Sigma nestačili na Baník
První venkovní utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc skončilo neslavně. Hanáci v Ostravě nestačili v…
foto: archiv redakce
17. 11. 2025 - 23:14
Česká reprezentace uzavřela kvalifikaci o postup na světový šampionát v roce 2026 výhrou nad Gibraltarem 6:0. Na Andrově stadionu v Olomouci se prosadilo šest různých střelců.
Český výběr, vedený trenérem Jaroslavem Köstlem, měl již před závěrečným duelem zajištěné konečné druhé místo ve skupině a účast v březnovém play off o postup na závěrečný turnaj MS v roce 2026. Čeští fotbalisté uzavřeli kvalifikaci o postup na světový šampionát výhrou, v březnu příštího roku je čeká baráž o postup na závěrečný turnaj.
Česko - Gibraltar 6:0 (5:0)
Branky: 5. Douděra, 18. Chorý, 32. Coufal, 39. Karabec, 44. Souček, 51. Hranáč. Rozhodčí: Stegemann - Günsch, Gittelmann. ŽK: Ronan (Gibraltar). Diváci: 6587.
Česko: Kovář - Coufal, Hranáč, Zelený (68. Chaloupek), Jurásek - Beran (57. Červ), Souček (68. M. Sadílek) - Douděra, Schick (88. Chytil), Karabec - Chorý (57. Daněk). Trenér Jaroslav Köstl.
Gibraltar: Hankins - Jolley, Lopes, Olivero (46. McClafferty), Mauro - Ronan, Torrilla (84. Perera), Pozo (69. Bent) - Del Rio (76. Vinet), Bartolo (84. Morgan), Scanlon. Trené: Scott Wiseman.
První venkovní utkání fotbalistů SK Sigma Olomouc skončilo neslavně. Hanáci v Ostravě nestačili v…
První letošní velký zápas čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc. Ve 21. kole Chance Ligy hrají v Ostravě…
Fanoušci SK Sigma Olomouc se na začátku letošního roku nestačí divit. Jejich milovaný klub hlásí…
Úspěšný vstup do jara prožili fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 20. kole Chance ligy nastoupili…
Sedm hráčů přišlo, jedenáct odešlo. Sigma jde do jarní části Chance Ligy z výráznou kádrovou změnou…
V posledním utkání na soustředění ve Španělsku remizovali fotbalisté SK Sigma Olomouc s korejskýý…