
Sigma vzala některé fans na milost, zruší zákazy
Vedení SK Sigma Olomouc chce odstartovat novou éru olomouckého fotbalu se vším všudy. Proto se…
foto: Petr Pelíšek
25. 02. 2023 - 15:06
Fotbalisté SK Sigma Olomouc B mají za sebou generálku na jarní část druholigové sezony. Sehráli ji doma proti třetiligové Kroměříži a skončila nerozhodně jedna k jedné. Do druhého dílu soutěžního ročníku vstoupí béčko příští sobotu v Opavě.
Za béčko chytal v prvním poločase brankář Matúš Macík, který laboroval se zraněním od loňského léta. V prvním poločase se Sigmě moc nedařilo a prohrávala po něm. Po přestávce se obraz hry změnil a Olomoučtí už na tom byli herně lépe. Nakonec zápas skončil nerozhodně, když Sigma z mnoha šancí, tu největší měl Uriča, který trefil tyčku, proměnila jen jednu.
„Bylo to zajímavé utkání. Kroměříž je tradičně silný soupeř, velice dobrý na míči, silově zdatný a zkušený. Přesně to jsme potřebovali vzhledem k dalším zápasům ve druhé lize,“ řekl trenér SK Sigma B Augustin Chromý.
SK Sigma Olomouc B – SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:1 (0:1)
Branky: 82. Slaměna – 32. Zavadil. Rozhodčí: Adámková.
SK Sigma B: Macík (46. Stoppen) – Chvátal (63. Galus), Bednár, Vepřek, Galus (30. Slavíček) – Šíp (63. F. Uriča), Spáčil (68. Fabiánek), Israel (46. Slaměna), Langer (63. Kramář), Hadaš (63. Fiala) – Vaněček (46. Zlatohlávek). Trenér Augustin Chromý.
Vedení SK Sigma Olomouc chce odstartovat novou éru olomouckého fotbalu se vším všudy. Proto se…
Vítězný vstup do Chance Ligy mají za sebou fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Uherském Hradišti museli…
Do ligového ročníku 2025/26 vstoupí fotbalisté Sigmy Olomouc v neděli 20. července utkáním na…
Na Andrově stadionu se po změně majitele a mocném posilování kádru měn také nejvyšší vedení. SK…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc mají za sebou poslední přípravné utkání. Generálku na novou sezónu…
Už jen jeden zápas a je tady liga! Poslední přípravu před novým soutěžním ročníkem sehrají…