Po půl roce provozu končí v Olomouci Lidl Outlet
Outletová prodejna Lidl v olomouckém retail parku Park&Shop na Kafkově ulici ukončí provoz k 31…
foto: JF
07. 11. 2019 - 15:00
5. ročník Mistrovství České republiky v Pole Art, tedy soutěže v pole dance s uměleckým zaměřením, proběhl v půlce října v Praze. Zúčastnila se ho také dvojice tanečnic z Olomouce, Jolana Klímková a Gabriela Jandová, které obsadily vynikající třetí místo.
„Porota hodnotila technickou náročnost vystoupení, čistotu provedení a uměleckou složku vystoupení, tedy choreografii, interpretaci hudby a umělecký dojem,“ prozradila k hodnocení soutěže Jolana Klímková.
Celá soutěž je rozdělená na dvě kola. První z nich je semifinále, kdy se na základě zaslaných videonahrávek přihlášených soutěžících vybírají finalisté. Termín byl 17. června včetně.
Vybrané páry postoupily do finále, které proběhlo v divadle Rokoko v Praze.
Pokud se nám podaří získat sponzory, rády bychom odcestovaly reprezentovat nejen republiky, ale i Olomouc.
Jolana Klímková
„Do finále jsme postoupily ze 7. místa. Ve finále obsadily 3. místo a tím si zajistily nominaci na Mistrovství světa v Pole Art v Kanadě v červnu 2020. Pokud se nám podaří získat sponzory, rády bychom odcestovaly reprezentovat nejen republiky, ale i Olomouc,“ doplnila Klímková.
Outletová prodejna Lidl v olomouckém retail parku Park&Shop na Kafkově ulici ukončí provoz k 31…
V roce 1925 je film ještě němý a vznikají takové klenoty němé éry kinematografie jako Chaplinovo…
Listopad přináší Olomoučanům dobré zprávy. Dočkají se opětovného otevření populární Tvarůžkové…
Na knižním trhu se na přelomu října a listopadu objevila rozměry nevelká, avšak obsahem i posláním…
Významné osobnosti už tradičně oceňuje při příležitosti výročí vzniku republiky prezident. Petr…
Po krátké těžké nemoci zemřel ve čtvrtek 9. října bývalý náměstek primátora Olomouce, člen městské…