Podnikatelé překonali rekord a věnovali 680 tisíc korun
Výjimečný večer, rekordní štědrost a konkrétní pomoc. Gentlemen’s club 2026, pořádaný Okresní…
foto: Archiv
01. 12. 2020 - 11:01
Základní organizace Odborového svazu hasičů Olomouc pod záštitou ředitele Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje plukovníka Karla Koláříka vyhlašuje veřejnou sbírku za účelem pomoci pozůstalým po příslušníkovi Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje Daliboru Blažkovi.
Cílem sbírky je vytvořit pro jeho blízké finanční rezervu. Pomoci může každý jakoukoli částkou zaslanou na transparentní účet.
"Své děti už nepohladí, svou ženu neobejme. Kolegové při zásahu neuslyší z vysílačky jeho hlas… Tragická nehoda nám náhle a navždy vzala skvělého kamaráda, kolegu, obětavého hasiče, ale především milujícího přítele a starostlivého tátu. V pondělí 16. listopadu nás ve svých 36 letech opustil pprap. Dalibor Blažek," uvedla mluvčí hasičů Lucie Balážová.
Číslo transparentního účtu: 5998127349/0800
Výjimečný večer, rekordní štědrost a konkrétní pomoc. Gentlemen’s club 2026, pořádaný Okresní…
Vůně tisíců růží, zpěv komorního sboru Bel canto a radost ze společného setkání naplnily 9. června…
Olomouc si o víkendu připomněla svou patronku svatou Pavlínu tradičními Svátky města. Oslavy…
Stovky masožravých rostlin téměř všech známých rodů z celého světa. Více než 35 let staré sbírkové…
Chcete zažít opravdu mimořádný začátek letošního léta? Tak si určitě naplánujte 19. a 20. června…
Olomouc se ve středu 13. května znovu přidá k městům, která zaplaví žluté kvítky měsíčku lékařského…