 
                Francouzský umělec přináší barvy do ulic na tramvajích
Olomouc má novou dávku barev a energie. Galerie Šantovka totiž představila projekt, který spojuje…
 
                foto: Archiv
27. 09. 2024 - 13:55
Po loňském debutovém albu 206 kostí představuje sólový projekt olomouckého muzikanta Romana Vičíka další novinku. Singl s názvem Pluj dál působí v repertoáru kapely Synové smrti téměř jako závan optimismu.
„Psal jsem ten song během covidu a časem mě tak nějak přepadla potřeba sdělit světu, že se z toho srance můžeme vyhrabat. Nezbejvá nakonec nic jinýho, než se tím prostě brodit dál,“ říká Roman Vičík k nové skladbě.
Na všech platformách se singl objeví už v sobotu 5. října. Zároveň taky předznamená podzimní turné kapely, které startuje 12. října ve Valmezu. Následně pak zahrají 8. listopadu v Olomouci a 28. listopadu se Synové smrti představí v pražském klubu Varšava.
Olomoucko-pražskou kapelu Synové smrti tvoří Roman Vičík, Antonín Dlapa, Václav Hruška a Ivan Manolov.
 
                        
                        
                        
                     
                Olomouc má novou dávku barev a energie. Galerie Šantovka totiž představila projekt, který spojuje…
 
                Olomouc má za sebou osmnáctý ročník Street Art Festivalu, který během září opět proměnil veřejný…
 
                Moravské divadlo Olomouc zahájilo novou sezonu premiérou Pucciniho Toscy. Po rozpačitých ohlasech…
 
                Galerie Šantovka se v sobotu 20. září promění v bránu do světa budoucnosti. Od 10 do 18 hodin…
 
                Hudba napříč staletími, příběhy historických nástrojů, melodie norských fjordů i přehlídka lidových…
 
                Divadlo Tramtarie otevírá ve čtvrtek 18. září svoji 22. sezonu a hned na úvod připravilo premiéru,…